urzadzenia drukujace
Urządzenie drukujące
logo
logo
cadevent
logo

Od drukarki igłowej po rozwiązania ploterowe

Dzięki naszej rozbudowanej ofercie, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie urządzenie drukujące-  począwszy od drukarki igłowej, a skończywszy na ploterze.

OKI MB472dnw

Szeroki wachlarz proponowanych przez nas rozwiązań wsparty został autoryzacjami czołowych producentów. Pozwala to na profesjonalne zorganizowanie  procesu druku w Państwa firmie.

Proponowane przez nas urządzenia, oferując doskonałą jakość wydruku, stanowią idealny wybór zarówno dla małych grup roboczych, jak i dla dużych firm czy korporacji. u Sprzęty  dostępne w sprzedaży w naszej firmie, to urządzenia wielofunkcyjne, które charakteryzują się niskim całkowitym kosztem posiadania, ale też posiadają sporo dodatkowych i przydatnych funkcji. Jakich? Wystarczy tu wymienić choćby:: automatyczne dwustronne kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie. Wszystko to optymalizuje szybkość oraz zużycie prądu, a także ułatwia codzienną pracę. Proponowane przez nas urządzenia wielofunkcyjne, maksymalnie wykorzystują oszczędne rozwiązania i najnowsze technologie.

W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące urządzenia:

 • Brother DCP-L5500DN

DCP-L5500DN to monochromatyczne, laserowe wielofunkcyjne urządzenie. Dzięki niemu możliwe jest drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Ten profesjonalny sprzęt idealnie sprawdzi w firmach, które produkują oraz przetwarzają ogromne ilości dokumentów. Wysoka prędkość druku w DCP-L5500DN wynosi aż   40 stron na minutę, z kolei szybkość skanowania, to aż 24 obrazy na minutę.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ:

 1. Druk kopia, skan
 2. Prędkość druku do 40 str./min.
 3. Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 oraz LAN
 4. Wyświetlacz o przekątnej 9,3 cm
 5. Toner o wydajności do 8.000 stron
 • Brother MFC-L5750DW

BROTHER MFC-L5750DWMFC-L5750DW to monochromatyczne, laserowe urządzenie wielofunkcyjne. Posiada funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Model MFC-L5750DW  charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy: w przypadku drukowani wynosi ona  do 40 stron na minutę, funkcja skanowanie obejmuje do 24 stron na minutę (do 48 obrazów na minutę w trybie dwustronnym). Urządzenie to posiada niezwykle przydatną funkcję automatycznego druku dwustronnego.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ:

 1. Druk, kopia, skan, faks
 2. Prędkość druku do 40 str./min.
 3. Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0, Lan oraz WiFi
 4. Wyświetlacz LCD o przekątnej 12,3 cm
 5. Toner o wydajności do 8.000 stron
 • Brother MFC-L2740DW

MFC-L2740DW to urządzenie wielofunkcyjne urządzenie monochromatyczne, umożliwiające drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Sporą zaletą są jego kompaktowe wymiary. MFC-L2740DW zmieści się na każdym biurku, oferując profesjonalną jakość. Urządzenie drukuje z prędkością 30 stron na minutę oraz zapewnia automatyczny druk dwustronny. Sprzęt posiada dodatkowo sieć przewodową oraz bezprzewodową, co znacząco ułatwia codzienną pracę.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ:

 1. Druk, kopia, skan i faks
 2. Interfejs: Wi-Fi oraz LAN
 3. Prędkość druku: 30ppm
 4. Automatyczny druk dwustronny
 5. Podajnik papieru: 250 arkuszy
 6. Automatyczny podajnik dokumentów: 35 arkuszy
 • Brother DCP-9020CDW

DCP-9020CDW to kolorowe (LED) urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Charakteryzuje się ono pełnym wachlarzem różnorodnych funkcji. Istotna jest również integracja DCP-9020CDW z różnymi aplikacjami mobilnymi. Sprzęt zapewnia wysoką wydajność oraz jakość druku. W połączeniu z kompaktowym rozmiarem, jest to idealne rozwiązanie dla biur, poszukujących niezawodnego oraz szybkiego urządzenia wielofunkcyjnego.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ:

 • Prędkość druku do 18 str./min.
 • Rozdzielczość do 2400 x 600 dpi
 • Automatyczny druk dwustronny
 • Podajnik papieru na 250 arkuszy
 • Połączenie bezprzewodowe 802.11n
 • Wbudowany interfejs Ethernet zapewniający połączenie z siecią
 • Hi-Speed ​​USB 2.0
 • Łączność mobilna- umożliwia drukowanie bezpośrednio z telefonu firmy Apple iOS, Android, Windows lub urządzenia Blackberry
 • Niski koszt kolorowych wydruków.
 • 3-letnia gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)

Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, to zapraszamy do skontaktowania  się z nami  biuro@cadevent.pl !