KURS ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS
Sprzęt IT

CADevent posiada w ofercie najnowszy sprzęt IT, najwyższej klasy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Poszczególne branże wymagają zupełnie innych rozwiązań IT, w zakresie sprzętu. Nasza firma stara się wychodzić temu naprzeciw i dlatego też nieustannie poszerza ofertę, powiększa asortyment oraz proponuje nowe opcje.

W ofercie CADevent mogą Państwo znaleźć komputery i stacje robocze, idealne dla pracowni projektowych i nie tylko. Sprzęt ten charakteryzuje się potężnymi możliwościami. Dobrej jakości serwery to dzisiaj podstawa sprawnego działania niemalże każdej firmy. My proponujemy różne rozwiązania w tym zakresie, zarówno te uniwersalne, jak i indywidualne, tak by zagwarantować prawidłowe funkcjonowanie i ciągłość pracy.

Specjalizujemy się również w urządzeniach drukujących. Posiadamy autoryzację czołowych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować zorganizowanie profesjonalnego procesu druku w każdej firmie.

CADevent jako jedna z nielicznych firm, posiada w ofercie także najlepsze systemy rozpoznawania biometrycznego. Gwarantują one niezawodne bezpieczeństwo, na które dzisiaj kładzie się tak ogromny nacisk. Pewność, co do ciągłości pracy każdej firmy, jest dzisiaj bardzo ważna. Obecnie istnieje szereg urządzeń, mających to zapewnić. My, jako dystrybutor urządzeń UPS, FSM Group, możemy tę ciągłość, Państwu zagwarantować.

sprzet it