vectorworks
Organizacja Eventów

Nasza firma wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych- dlatego też, jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa, każdy event związany z budownictwem i nie tylko! Branża eventów nieustannie się rozwija i z tego względu tak ważne jest podążanie za wszelkimi nowościami i możliwościami, jaki ona daje. My wychodzimy temu naprzeciw i obecnie możemy zaproponować Państwu zorganizowanie eventów z masą atrakcji.

 

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez firmowych dla branży budowlanej, architektonicznej i nie tylko. Aranżowaliśmy zarówno eventy na placach budów (m.in. „wiechy”) jak też  wielkie i uroczyste bankiety.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami cateringowymi oraz posiadamy niezbędny sprzęt. Osoby współpracujące z nami, sprawią, że każda impreza firmowa będzie interesująca i niecodzienna.

Do organizacji każdego eventu podchodzimy indywidualnie, dlatego też w celu uzyskania szerszych informacji i konkretnej oferty, prosimy o skontaktowanie się z nami (biuro@cadevent.pl).