Kariera

Wymagania:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność,
• umiejętność sprzedażowe
• znajomość rynku sprzętu komputerowego będzie atutem
• bardzo dobra organizacja pracy,
•znajomość MS Office,

Obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja założonych planów sprzedaży.
• raportowanie działań w systemie CRM

Oferujemy:

• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stałą pracę na samodzielnym stanowisku,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość poszerzenia wiedzy na temat sprzedaży w branży IT,
• możliwość zdobycia i poszerzenia umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych,

Kontakt
praca@cadevent.pl

Poszukujemy studenta (najlepiej, chociaż nie jest to dogmat), posiadającego wiedzę i pasję związaną ze sprzętem komputerowym.

Idealny kandydat musi wiedzieć:
– co to jest komputer i jak go używać,
– z jakich podzespołów składa się komputer,
– dlaczego komputer osobisty i serwer to nie to samo,
– jak korzystać z podstawowych narzędzi i aplikacji biurowych,

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
– tworzenie wycen sprzętu komputerowego na podstawie dostarczonej specyfikacji
– przygotowanie dokumentacji do w/w wyceny
– raportowanie wycen w systemie CRM

Co oferujemy:
– możliwość częściowej pracy zdalnej,
– dopasowanie godzin pracy do planu zajęć na uczelni
– niezbędne narzędzia pracy
– stabilne i jasne kryteria wynagradzania
– przejrzystą ścieżkę kariery
– prywatną opiekę zdrowotną

Kontakt

Do naszego zespołu poszukujemy:

Kosztorysant działu IT
Telemarketera

sprzet it
nagroda pracodawca pomorza 2017