HOLOGRAMY

Hologramy są najczęściej używanym, skutecznym sposobem zabezpieczania dokumentów oraz markowych produktów przed podrabianiem.
Oferowane przez nas hologramy wykonywane są w technologii umożliwiającej wykonywanie trójwymiarowych grafik o bardzo realistycznej głębi obrazu, przy zachowaniu wysokiej wyrazistości i rozdzielczości.

Proponujemy następujące rozwiązania holograficzne:

  • Hologram indywidualny – jest nowym, niepowtarzalnym wzorem hologramu wykonanym specjalnie dla konkretnego klienta.
  • Hologram standardowy – jest wykonany w oparciu o istniejący już wzór hologramu, na który naniesiona zostaje indywidualizacja, np. logo lub nazwa klienta. Ze względu na niższe koszty (standardowa matryca), hologramy standardowe stosuje się w przypadku relatywnie mniejszych nakładów.

Wszystkie oferowane przez nas hologramy dostępne są jako:

  • Hologramy pozycjonowane – główny wzór (np. logo lub nazwa firmy) przedstawiony jest w precyzyjnie ustalonym miejscu, przez co może wypełnić nawet całą powierzchnię hologramu.
  • Hologramy generyczne – powtarzające się elementy wzoru (logo, nazwa firmy i napisy, obrazy dodatkowe) tworzą pewien ciągły układ (tapetę), z którego w przypadkowych miejscach wycinane są poszczególne hologramy.

Każdego roku firmy na całym świecie ponoszą ogromne straty wynikające z podrabiania ich wyrobów. Fałszerstwo przemysłowe to głównie problem rozpoznawalnych i cenionych marek oraz znaków towarowych.
Decyzję, czy zabezpieczać produkt czy też nie najłatwiej podjąć, gdy ma się świadomość jak wielkie straty ponosi firma w wyniku podrabiania jej wyrobów. Wtedy też najczęściej okazuje się, że koszt wprowadzenia zabezpieczenia jest znikomo mały w porównaniu do uzyskanych korzyści, a sam produkt znacznie zyskuje na atrakcyjności rynkowej.

Hologramy to także niezwykle efektowny element wspomagający marketing i promocję marki handlowej. Produkty oznakowane hologramem wzbudzają zaufanie potencjalnego klienta ponieważ dają gwarancję najwyższej jakości i autentyczności.
Równocześnie sam hologram poprzez swój atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę i działa jako ciekawy element wyróżniający.