KURS ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS
historia

Firma CADevent została założona w sierpniu 2012 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w sektorze, dotyczącym komunikacji między producentami materiałów budowlanych a szeroko pojmowaną grupą architektów oraz projektantów. W skład naszej firmy, wówczas wchodziły dwie osoby. Z czasem jednak, zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę, realizować coraz więcej projektów, a tym samym, naturalnym krokiem, stało się powiększanie zespołu współpracowników. Wśród znaczących projektów CADevent warto wymienić: „Lunch & Learn” dla Grupy Rovese; ,,Paradyż w architekturze” dla Grupy Paradyż;  „Roca dla Architekta” dla Grupy Roca; czy też serię spotkań w pracowniach projektowych i siedzibach generalnych wykonawców, współpracujących z firmą Porta KMI Poland.

Z początkowo oferowanej działalności usługowej, w zakresie tworzenia cyfrowych modeli CAD oraz organizacji spotkań dla producentów materiałów budowlanych, przeszliśmy płynnie do sprzedaży oprogramowania, specjalistycznego sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących i materiałów eksploatacyjnych. Dzisiaj możemy zaproponować Klientom kompleksowy zakres usług. Warto dodać, że naszą specjalizacją jest również druk 3D, który daje szereg różnorodnych opcji. Polega on na wytworzeniu trójwymiarowych modeli, posiadających dowolny kształt oraz dających mnóstwo możliwości zastosowania. Obecnie druk 3 D jest stosowany w przemyśle, architekturze, medycynie, jubilerstwie, modelarstwie oraz przy produkcji zabawek, gadżetów i przedmiotów codziennego użytku. CADevent oferuje drukowanie w 3D, przy zastosowaniu wielu technologii, korzystając przy tym ze sprzętów najlepszych, światowych marek.

W lutym 2016 roku, nasza firma, CADevent, uzyskała wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2015”, organizowanym przez Pracodawców Pomorza. Organizacja ta jest największą i najstarszą strukturą pracodawców, działającą na obszarze województwa pomorskiego. Warto wspomnieć, że jesteśmy jej członkiem. To ogromne wyróżnienie w konkursie, jeszcze bardziej zdeterminowało nas do ciężkiej pracy i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Wszystko to, przyczyniło się do tego, że w roku 2017, ponownie otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie „Pomorski Pracodawca Roku 2016”. Docenienie naszej firmy w tej kategorii, sprawia, że chcemy się w dalszym ciągu rozwijać, by oferować jeszcze więcej możliwości i usług swoim Klientom. W sierpniu 2017 roku, nasza firma przekształciła się w CADevent sp. z o.o.

CADevent, za swój cel uznaje: Dostarczanie nowoczesnych rozwiązań niezbędnych na każdym etapie projektowania – w szerokim rozumieniu tego twierdzenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!