ETYKIETY PAPIEROWE

zebra

Samoprzylepne etykiety papierowe na rolce – naklejki papierowe – etykiety termiczne i termotranserowe dostępne prawie we wszystkich kolorach i kształtach, czyste białe i zadrukowane, z różnym rodzajem kleju.

Wszystkie samoprzylepne etykiety papierowe dostępne są jako etykiety termiczne i termotransferowe, tzn. mogą być wykonane z papieru termoczułego do zadruku w drukarkach termicznych lub z papieru do zadruku w drukarkach termotransferowych, w tym przypadku do wydruku konieczne są taśmy termotransferowe – folie barwięce.
Etykiety termotransferowe charakteryzują się wiąkszą trwałością od etykiet termicznych, są bardziej odporne na zarysowania, wilgoć i niskie temperatury.

Posiadamy ponad 200 różnych wykrojników etykiet papierowych dlatego jesteśmy w stanie dobrać rozmiar i kształt do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Dodatkowo wszystkie etykiety papierowe dostępne są z różnymi rodzajami kleju – od najpopularniejszego kleju akrylowego, przez mocny klej kauczukowy i kleje do głebokiego mrożenia, do kleju odlepnego, który nie pozostawia śladów po odklejeniu etykiety.

Wszystkie samoprzylepne etykiety papierowe dostępne są na rolkach o różnej średnicy, uzależnionej od rodzaju drukarki.

Papierowe etykiety samoprzylepne najczęsciej są stosowane do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych różnych produktów, jak również jednostek wysyłkowych podczas transportu, umożliwiają one szybką i sprawną kontrolę nad towarem w czasie magazynowania i dystrybucji.
Coraz częściej etykiety samoprzylepne stosowane są w biurach, urzędach jako etykiety adresowe. Dzięki zastosowaniu do zadruku biurowej drukarki termotransferowej lub termicznej możliwe jest szybkie i sprawne wydrukowanie na etykietach adresu lub innych informacji.
Ponadto papierowe etykiety samoprzylepne bardzo szeroko stosowane są jako etykiety informacyjne, umieszczane są na nich informacje dotyczące użytkowania produktu, producenta, importera, terminu ważności, skład surowcowy, obsługi technicznej urządzeń czy kody kreskowe.